Otevřeno dle objednávek

Přístrojová ošetření

Infra Jett Slim tunel

Hladká pokožka a štíhlá postava jsou jedním z nejcennějších módních doplňků. Většina žen však musí čelit různým druhům kožních problémů způsobených klimatem, znečištěním, stárnutím, nadváhou nebo jinými podobnými faktory.

S naším zeštíhlovacím přístrojem využívajícím kombinaci fotobiostimulačních a elektrostimulačních technologií už měkká, hladká a přirozená pokožka nemusí být jen snem, ale stává se realitou.
Pokročilá technologie využívající barevná světla kombinuje čtyři typy světelných vln s infračerveným zářením pro dosažení jedinečného účinku na tělo i duši.
Infra JETT vám umožní tvarovat postavu v krátkém čase a dosáhnout vynikajících výsledků ve všech oblastech těla bez námahy. S aplikací infračervených paprsků a elektrostimulace řízené vhodnými programy přenášenými na specifických pásmech Infra JETT stimuluje metabolismus těla a urychluje hubnutí.

Toto zařízení zaručuje účinné snížení lokalizované tukové tkáně na základě stimulace lokálního metabolismu , dosaženého tepelnou stimulací.

Infra JETT
- Rezonanční vibrace generované speciální syntetickou hudbou v kombinaci se světelným a elektrickým proudem.
- Kombinace různých délek infračerveného záření umožňuje efektivní redukci podkožního tuku bez následného jojo efektu.
- Elektrostimulace, pro posílení svalů a snížení celulitidy.
- Biostimulace červeným, infračerveným, žlutým, zeleným a modrým světlem k dosažení úplného fyzikálně-optického účinku, zlepšení metabolismu, vypnutí a tvarování pokožky, produkce nového kolagenu a zlepšení její elasticity.
- Zařízení je vybaveno 360 stupňovým, trojrozměrným rotačním systémem.
- Účinná redukce podkožního tuku.
- Efekt 15minutové procedury odpovídá spálení 600-800 kalorií, což odpovídá asi 3 hodinám běhu/pohybu nebo 6 hodinám stráveným v parní sauně.
- Aktivace buněčného metabolismu, svalová stimulace, eliminace toxinů.
- Jedno ošetření může snížit obvod pasu o 1-3 centimetry a snížit tělesnou hmotnost o 2-9 kilogramů.

 Neinvazivní mezoterapeutické ošetření pro vyplnění vrásek a celkové omlazení pleti

Přístrojové neinvazivní ošetření kyselinou hyaluronovou s různými velikostmi molekul a cross link kyselinou hyaluronovou. Pro vyplnění a snížení hloubky i šířky vrásek, zvýšení objemu v pleti.  

Speciální přístrojová kůra pro omlazení pleti a vyhlazení vrásek

Speciálně sestavený program ošetření skládající se z hydrodermabraze, hloubkového čištění ultrazvukem, přístrojovým prokysličením pleti, zapracování sér speciálním přístrojem,  lifting pleti

Jett Vacu Fitt

Cvičení probíhá rychlou chůzí na běžeckém pásu ve vakuové kabině, kde dochází k cílenému a intenzivnímu spalování tuků na břiše, hýždích a stehnech. Přístroj JETT Vacu Elite také snímá vaši tepovou frekvenci při optimální hodnotě 100-135 tepů za minutu. Kromě toho může být účinek cvičení dále zvýšen zapnutím infračerveného (IR) světla, které intenzivně přehřívá tkáně, svaly a stimuluje tvorbu kolagenu v kůži